KAPALI HAVUZLU VİLLALAR

Otellerde yaptığımız tatillerde, havuzların temizliği ve hijyenini bilebilmemiz mümkün olmuyor. Ayrıca bu havuzlar halka açık olduğu için dikkatli davranmak zorunda kalıyor, eğlenceli anlar geçiremiyoruz. Sizler de tatilinizi en iyi şekilde planlamak ve ”sizlere özel” kapalı bir havuzda gönlünüzce eğlenebilmek  istiyorsanız,

sizlere sunduğumuz kapalı havuzlu villaları tercih edebilirsiniz.
Villadükkanı tarafından sizlere sunulan kapalı havuzlu villalarımızda, tamamen sterilize edilmiş ve hijyenik kapalı havuzlar yer alırken, seçeceğiniz villaya göre değişen eğlence alanları ve romantik ambiyanslar da sürprizlerimiz arasında sizleri bekliyor.
Eşinizle romantik anlar yaşayabileceğiniz, ailenizle doyasıya eğlenebileceğiniz ve başkalarını rahatsız etmekten korkmayacağınız özgür bir tatile çıkmak istemez misiniz? Özellikle kalabalık ortamların oldukça tehlikeli olduğu bu dönemde, enfeksiyon ve bulaş riskinden uzak, temiz, eğlenceli ve kaliteli kapalı havuzlarımızla sizlere gururla hizmet veriyoruz. Üstelik yaz kış fark etmeksizin her mevsimde havuzlarımızın keyfini çıkarabileceksiniz. Kapalı havuzlarımızda yer alan ısıtma sistemleri sayesinde kışın ortasında bile gönlünüzce yüzebilirsiniz.
Tatil dönemlerinde otellerin yoğun ilgi görmesi ve dolup taşması, özel bir tatil isteyen aileler ve çiftler için oldukça can sıkıcı olabiliyor. Bu durumu lehinize çevirmek, sevdiklerinize veya eşinize harika bir sürpriz yaparak özel bir tatil imkanı sunmak istiyorsanız hemen sitemizden kendinize uygun bir kapalı havuzlu kiralık villa seçin. Villadükkanı güvencesiyle kapalı havuzunuzun tadını çıkarın ve yaşayacağınız özgür tatilin keyfini sürün! 


Toplam 154 adet tesis listelendi.