HAYALİNDEKİ TATİL İÇİN VİLLANI ARAMAYA BAŞLA

Gelişmiş Arama
TANIYALIM
SAPANCA

Sakarya’nın en güzel ilçelerinden birisi olan Sapanca’nın turistik bölgelerinde iç rahatlatıcı bir geziye çıkmak ister misiniz? Osmanlı döneminden kalma ve Doğu Roma İmparatorluğu zamanında yapılan birçok tarihi mekana ev sahipliği yapan Sapanca’da turizm faaliyetleri de oldukça gelişmiştir. Bölgede yer alan

Sapanca Gölü başlı başına görüp gezilmesi gereken bir yer olarak dikkat çekerken, bu yerin etrafına kurulan sosyal tesisler, turistik mekanlar ve yazlık tatil köyleri de oldukça ilgi görüyor.
Yaz turizminin yanında kış turizmi için de büyük ilgi gören bu bölgede Kartepe gibi harika kışlık mekanlar bulunuyor. Marmara’da gezip görebileceğiniz en güzel yerleri, en iyi doğa manzaralarını bünyesinde bulunduran Sapanca’yı sizler de bir an önce ziyaret etmelisiniz. Tabii bu ziyaretiniz sırasında nerede konaklayacağınız da büyük bir önem taşıyor. Hem merkezi bölgelere yakın hem de evinizin rahatlığında bir yer arıyorsanız Sapanca kiralık villa hizmetimiz tam size göre. Hem Sapanca’nın merkezine çok yakın bir konumda yer alan hem de bu güzel ilçenin doğal güzelliklerini gözlerinizin önüne seren sapanca kiralık villalarımızda harika bir tatile hazır olun. Isıtmalı havuzlardan oyun alanlarına, geniş bahçelerden sizin için özel olarak hazırlanmış odalara kadar birçok detay Sapanca kiralık villalarımızda sizleri bekliyor. Sizler de Villadükkanı’na güvenin ve uzun yıllardır misafirlerimizi memnun ettiğimiz kaliteli hizmetimizi almak için bizlere başvurun.


Toplam 3 adet tesis listelendi.