HAYALİNDEKİ TATİL İÇİN VİLLANI ARAMAYA BAŞLA

Gelişmiş Arama
TANIYALIM

Kocaeli, Marmara’nın sanayi bölgesi olarak bilinse de aslında gezip görülecek birçok güzel mekana ev sahipliği yapmaktadır. Dillere destan yaylaları, güzel plajı, kayak merkezi, adası ve daha birçok bölgesi Kocaeli’ni gezmek isteyen kişilere birden çok sebep veriyor. Üstelik İstanbul’a, Bursa’ya ve

Eskişehir’e oldukça yakın olması da bu bölgenin nüfus yoğunluğunu arttırıyor. Sizler de iş gezilerinizde, canınız sıkıldığında veya ailenizle vakit geçirmek istediğinizde Kocaeli’ne gelebilir ve harika zamanlar geçirebilirsiniz.
Öncelikle yaylalarıyla ünlü olan bu şehirde birçok doğal güzelliği bünyesinde barındıran güzel bölgeler bulunuyor. İnönü yaylası gibi bölgeleri görüp doğal güzellikleri seyrederek gezinize başlayabilirsiniz. Bunun yanında hangi mevsimde bu bölgeye geldiyseniz buna uygun bir aktivite bulabiliyorsunuz. Örneğin, Kefken Adası ve Kumcağız plajı sizlere mükemmel bir yaz tatili fırsatı sunuyor. Kartepe Kayak Merkezi ile de kış turizminin en canlı olduğu yerlerden birinde keyifle vakit geçirebilirsiniz.
Kocaeli ne kadar yoğun ve gelişmiş bir yer olsa da otelde kalmak yerine şehir kalabalığından uzaklaşıp daha özel anlar geçirmek ve rahat hissetmek isteyebilirsiniz. Bunun için Villadükkanı sizlere enfes bir fırsat sunuyor. Bu sayfada yer alan Kocaeli kiralık villalardan istediğinizi seçerek hemen şimdi Kocaeli’ne enfes bir gezi planı yapın. Havuzlu, konforlu, lüks ve güzel konumlarda yer alan villalarımız, her isteğinizi karşılayacak ve oldukça rahat bir tatil geçirmenize olanak tanıyacak. 


Toplam 0 adet tesis listelendi.