HAYALİNDEKİ TATİL İÇİN VİLLANI ARAMAYA BAŞLA

Gelişmiş Arama
TANIYALIM
KAŞ

Antalya’nın gözbebeği ve turistlerin ilk adreslerinden birisi olan Kaş, mükemmel bir villa tatil geçirmek isteyen kişiler için biçilmiş kaftan. Özellikle plajlarıyla ünlü olan bu ilçede aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. İster ailecek güzel bir geziye çıkıyor olun isterseniz de eşinizle veya

arkadaşlarınızla eğlenceli bir tatil planlayın, Kaş seçebileceğiniz en doğru mekanlardan bir tanesi. Berrak denizleri ve bembeyaz kumsallarıyla bu harika manzaranın tadını çıkartın. Denizden gelen ılık ve yumuşak rüzgarlar eşliğinde güzel yürüyüşler yapabilir, Antalya’nın enfes balık ürünleriyle karnınızı doyurabilirsiniz.
Deniz ve kumsalların yanı sıra Kaş’ta bulunan tarihi yapılar da gezinizi güzelleştirecek diğer detaylardan bir tanesi, özellikle antik dönemden kalma eserler ve eski rum sokaklarını gezerek hoş vakit geçirebilirsiniz. Kalabalık bölgelerde kendinize hediyelik eşyalar beğenebilir, sahilde bulunan mekanlarda eğlenceyi doyasıya yaşayabilirsiniz.
Bir bölge bu kadar güzel olunca, konaklama da büyük sıkıntı haline gelebiliyor. Sürekli dolu olan oteller, kalabalıktan düzgün işlemeyen pansiyonlar ve bakımsız apartlarda kalmak, tatilinizin kötü geçmesine sebep olabilir. Ama endişelenmeyin, Villadükkanı’nın sizlere sunmuş olduğu Kaş kiralık villa hizmetiyle tatilinizi en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. Temizlik ve hijyen sorununuzu dert etmeden, yorucu geziler sonrasında konforlu bir şekilde dinlenebileceğiniz villalarımız Kaş’ın tüm güzelliklerini gözler önüne seriyor. Ayrıcalıklı hizmetler, lüks odalar,ve harika dizayn edilmiş açık alanlarla üst seviye bir tatil deneyimi yaşamaya hazır olun!


Toplam 77 adet tesis listelendi.