HAYALİNDEKİ TATİL İÇİN VİLLANI ARAMAYA BAŞLA

Gelişmiş Arama
TANIYALIM
KALKAN

Tatil, deniz, kum ve güneş… Tüm bu sözcükleri birleştirdiğimizde aklımıza tek bir şehir geliyor değil mi? Evet doğru tahmin ettiniz, Antalya gerek iklimi gerek gezilecek yerleri gerekse harika denizleriyle mükemmel bir tatil şehridir. Ülkemizden ve dünyadan milyonlarca ziyaretçi alan ve

yaz aylarında dolup taşan Antalya’nın saklı güzelliğini keşfetmeye hazır olun. Kalkan, Antalya’nın Kaş ilçesine bağlı, Yunan adalarına benzeyen havası, tarihi yapısı ve eşsiz manzaralarıyla sizleri adeta büyüleyecek.
Fethiye, Antalya Havalimanı ve Kaş gibi merkezi bölgelere oldukça yakın olması, bünyesinde onlarca güzel koy bulundurması, masmavi denizi ve harika doğasıyla Kalkan, bu seneki tatil rotalarınızın en tepesinde kendine yer bulmalı. Hem şehrin kalabalığından uzak hem de Antalya’nın tüm karakteristik özelliklerini bünyesinde bulunduran bu güzel ilçede konforlu vakitler geçirebilirsiniz.
Villadükkanı’nın sizlere sunduğu lüks Kalkan kiralık villalar ile artık ülkemizin bu güzel bölgesinde harika bir tatile çıkabilirsiniz. Merkezi konumu, kolay ulaşımı, eşsiz manzaraları ve lüks konaklama avantajıyla Kalkan kiralık villalarımız sizleri bekliyor. Kendinize özel havuzunuzda Antalya’nın sıcak ikliminin tadını çıkartmak, eşi benzeri olmayan koylarda manzaranın ve sıcak denizin keyfini sürmek ve ailenizle yaşayacağınız benzersiz anılar kazanmak için hemen bizlere başvurun. Binlerce kalkan kiralık villa arasından istediğinizi seçebilir, bütçenize ve isteklerinize göre tatilinizi planlayabilirsiniz. Kusursuz bir tatil arayanlar için Villadükkanı’nın Kalkandaki kiralık villaları kesinlikle en doğru tercih olacak.


Toplam 1028 adet tesis listelendi.