VİLLA DÜKKANI

HAKKIMIZDA

2015 yılında Villa Kalkan(villakalkan.com.tr) markası ile faaliyetlerimize başladığımız firmamız 2018 yılı itibariyle Wings Seyahat Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi  çatısı altında Villa/Apart konaklamasından otel rezervasyonları,günübirlik tur ve aktivite organizasyonlarına kadar 10’un üzerinde internet sitelerimiz, Kaş/Kalkan ve Fethiyede bulunan ofislerimiz ve bünyemizdeki yüzlerce konaklama tesisleriyle hizmet vermektedir.

Firmamız 11095 numaralı TURSAB A grubu(Acente ünvanı Villa Kalkan Turizm) seyahat acentası belgesine sahip olup Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

Türkiye’nin doğal güzellikleri ve tarihi yapısıyla harmanlanmış “bölgelerde” sizlere villa tatili şansı sunan villadukkani.com, ister balayı tatili ister aile tatiliniz olsun sizlere unutulmaz bir tatil yaptırmayı amaçlıyor. Antalya başta olmak üzere Muğla’da da aktif olarak kiralık villa çeşitlerini sizlere sunan villadukkani.com hayalinizdeki tatil için çok daha uygun fiyatlar ödemenizi ise kolaylaştırmak istiyor. Tatilinizi mükemmel kılmak için tüm talep ve isteklerinizi değerlendiren villadukkani.com, siz değerli misafirlerimizin memnuniyetlerini arttırmak için “özel ricalarınızı” mümkün olduğu mertebede gerçekleştirmekten onur duyuyor. Siz de başta Antalya ve Muğla olmak üzere tatiliniz için size en uygun kiralık villa seçeneklerini görmek ve hemen rezervasyon yapmak istiyorsanız web sayfamızda yer alan özel konseptlere ayrılmış villalara göz atmaya başlayın!

İŞİNİ AŞKLA YAPAN
Deneyim dolu bir ekip

Sektörde tecrübeli ve dinamik ekibimizle, aileniz ve sevdiklerinizle konforlu bir tatil geçirebilmeniz için yanınızdayız...

Mert BAPİR

Satış Sorumlusu

Ayşegül ŞİMŞEK

Satış Sorumlusu

Mehmet KOCABAŞ

Muhasebe Müdürü

Alper Çelik
Firma Kurucu Ortak [email protected]
Tamer Erhalim
Firma Kurucu Ortak [email protected]

VİLLA DÜKKANI

BELGELERİMİZ