VİLLA DÜKKANI

HAKKIMIZDA

2015 yılında faaliyetlerimize başladığımız firmamız web siteleri aracılığıyla Kaş,Kalkan ve Fethiye gibi turistik bölgelerde özel havuzlu villaların kiralanması hizmetini vermektedir. Firmamız 11095 numaralı TURSAB A grubu seyahat acentası belgesine sahip olup Kumluca Sanayi ve Ticaret Odası ile Fethiye Ticaret ve Sanayi Odasına kayıtlıdır.

"Dürüstlük, güven ve kalite" anlayışımızla mutlak müşteri memnuniyeti kazanmayı ilke edindik ve bu duruşumuzu dinamizm ile birleştirerek sektöre yeni bir soluk getirmek için yola çıktık.

Villa/Apart kiralama, işlerimizin tümünde ihtiyaçların doğru analizini yaparak en uygun portföyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten ve birlikte çalışmaktan gurur duyarız.

İster sürekli yaşamak için, ister tatil amaçlı, isterseniz emekliliğinizi geçirebileceğiniz, denizin, güneşin ve doğanın tadını çıkararak kendinizi mutlu, huzurlu ve güvende hissedeceğiniz mekanlar sunabilmek ve yüz yüze tanışabilmek amacıyla sizleri de ofislerimize bekliyoruz.                                                                                                                           

Bize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.

İŞİNİ AŞKLA YAPAN
Deneyim dolu bir ekip

Sektörde tecrübeli ve dinamik ekibimizle, aileniz ve sevdiklerinizle konforlu bir tatil geçirebilmeniz için yanınızdayız...

Uğur Durgun

Operasyon Müdürü

Selkut Erkmen

Satış Sorumlusu

Birtan Taşkın

Yazılım Mühendisi

İrem Horuzoğlu

Satış Sorumlusu

Doğan Durgun

Satış Sorumlusu

Alper Çelik
Firma Kurucu Ortak alper@wings.com.tr
Tamer Erhalim
Firma Kurucu Ortak tamer@wings.com.tr

VİLLA DÜKKANI

BELGELERİMİZ