GENEL / Genel
14 Ara 2021
Antalya’ya Gidince Bunları Mutlaka Yapın

Birçok kişi için Antalya denildiği zaman akla öncelikli olarak deniz, kum ve güneş geliyor olsa da özellikle macera tutkunları burada aradıkları sonuçlara istedikleri gibi ulaşmış olurlar. Bu sayede Antalya kiralık villa seçiminizi yapmanız sonrasında istediğiniz sonuçları elde edebilirler.

 

Maviliklerde Macera İçin

Antalya’da bulunan debisi yüksek noktalarda rafting yapmak son derece popüler. Antalya ve çevresinde birçok yerde rafting yapılmasını sağlayan firmalar bulunuyor.

 

Mavilikleri ile ünlü yerde bir tarafta popüler noktalarda yer alan Antalya kiralık villa seçeneklerini inceleyecek kişiler diğer tarafta ise burada yer alan denizlerde dalış yapabileceklerdir. Bölgede yer alan dalış okulları gelen misafirlerine çeşitli ilçelerde dalış yapma imkanı sunmaktadır.

 

Bölgenin eşsiz güzelliğini keşfe çıkmak isteyenlerin yapmaları gereken şey ise tekne turları oluyor. Böylelikle el değmemiş doğal güzellikleri keşfedebiliyor ve bu sırada zamanlarını unutulmaz şekilde geçirebiliyorlar. Yapılan tekne turlarının her biri farklı güzergahlarda olduğu için buna göre araştırmaları yapmak gerekiyor.

 

Havada Macera İçin

Söz konusu Antalya’da zaman geçirmek olduğu zaman birçok kişinin aklına öncelikli olarak gelen şeylerden biri de yamaç paraşütü oluyor. Burada pek çok ilçede gelen misafirlere yamaç paraşütü hizmeti verilmektedir. Bunların arasından en popüler olanı ise teleferik aracılığı ile çıkılan Tahtalı Dağı’dır. Yapılacak aktiviteler alanında deneyimli kişiler ile gerçekleştirilmektedir.

 

Doğada Zaman Geçirmek İçin

Antalya, maviliklerin yanı sıra eşsiz yeşillikler ile de dolu bir yer. Dolayısıyla villadukkani.com üzerinden Antalya kiralık villa seçiminiz sonrasında kendinizi doğa ile tam anlamıyla iç içe geçirmeniz de son derece mümkün. Burada çıkabileceğiniz jeep safari turları sabahın çok erken saatlerinde başlar ve akşama kadar devam eder. Üstelik bir yandan doğayı keşfederken diğer yandan da Antalya’daki birbirinden güzel köyleri keşfetme imkanı da bulunur. Yapılan turlar rehberler eşliğinde gerçekleştirilir.

 

Tatil döneminde sporundan da geri kalmak istemeyenler ise dağ bisikleti turlarına çıkabilirler. Günü birlik olarak da çıkılan bu turlar ile beraber alanında uzman kişiler ile beraber Antalya’nın en güzel noktalarına özel bisiklet ile çıkılarak keyifli zaman geçirilebilir.

Genel

İlginizi Çekebilir
Kaleiçi’nin En Güzel Noktalarını Gezin

Kaleiçi’nin En Güzel Noktalarını Gezin

Dalyan Tatilini En Güzel Hale Getirmek Mümkün

Dalyan Tatilini En Güzel Hale Getirmek Mümkün

Tatilde Dalyan’ın Güzelliklerini Keşfedin

Tatilde Dalyan’ın Güzelliklerini Keşfedin

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Antalya

Yaz Aylarının Vazgeçilmezi Antalya