HAYALİNDEKİ TATİL İÇİN VİLLANI ARAMAYA BAŞLA

Gelişmiş Arama
TANIYALIM
BELEK

Antalya, ülkemizin ve dünyanın gözde tatil mekanlarından bir tanesidir. Belek ise Antalya’da yer alan en güzel yaz adreslerinden birisi olmasının yanı sıra tarihi yapısı, spor aktiviteleri ve kültürel yapısıyla oldukça rağbet gören bir ilçedir. Belek, içerisinde yer alan Aspendos Antik

Tiyatrosu, mutlaka gezip görmeniz gereken tarihi mekanlar arasında yer alıyor. Ayrıca Dinler Bahçesi gibi güzel yerlere, geniş golf sahalarına ve Perge Antik Kentine de kesinlikle rotanızı çevirmelisiniz.
Belek’te yer alan bu güzelliklerin yanı sıra bir de işin tatil tarafı bulunuyor. Doğal şelalelerden ormanlara, masmavi denizden sıcacık kumlara kadar bir tatil beldesinde aradığınız tüm özelliklerin en iyisini Belek’te bulabilirsiniz. Gezinize güzel plajlarda devam edebilir, Antalya’nın sıcak ikliminin tadını çıkartabilirsiniz. Turizmin oldukça gelişmiş olduğu bu beldede birçok eğlence mekanına, restorana ve hediyelik eşya dükkanlarına rastlıyoruz. Gece gündüz cıvıl cıvıl olan sokakları ve plajlarında tatilinizi en iyi şekilde geçirebilir, hoş zamanlara şahit olabilirsiniz.
Bunca güzel özellikten sonra Belek’te bir tatile çıkmadan olmaz tabii ki. Sizler de tatilinizi planlarken konaklamanızı en iyi şekilde çözüme ulaştırmak ister misiniz? Karşınızda Villadükkanı’nın sizlere sunduğu Belek kiralık villalarımız. Her birinde özel havuz, şık ve bakımlı odalar, eğlenceli aktiviteler ve geniş sosyal alan bulunan villalarımıza hepiniz davetlisiniz. Dört dörtlük bir tatil için aradığınız ev konforunu, sizlere verdiğimiz kaliteli konaklama hizmetinde bulacaksınız. 


Toplam 2 adet tesis listelendi.